Vivense Exclusive Sofa Concept: Robin & Merlin

by marketing

İtalyan tasarımcı Emanuele Patton ve Vivense işbirliği bu sezon iki farklı koltuk konseptini hayata geçiriyor. Danimarka’da yaşayan Patton’un esinlediği minimal kuzey çizgileriyle çağı yakalayan koltuklar, modern evler ve hızlı hayatlar için tasarlandı. Her parçası hareket kabiliyetine sahip bu koleksiyon, değişime açık evinizin en özel parçalarından olmaya aday!

ROBIN SOFA CONCEPT

Yaşam alanını verimli değerlendirme ve ihtiyaca göre yerleştirme imkanı sunan Robin Sofa Concept’in  öne çıkan özelliği modüler formülü. Evinizde koltuk için ayıracağınız bölümün ebatları, Robin söz konusuysa önemli değil. Modüllerin genişliği 60 cm – 180 cm arasında değişiyor ve yerine göre şekilleniyor. Dinleme bölümü olan bir köşeye mi yoksa düz koltuğa mı ihtiyacınız var? Önce buna karar verin, sonra parçaları birleştirin.

Kol Seçimi

Modüllerden sonra sıra kol seçiminde! Hem açılı hem de kutu kol formunda tasarlanan kollardan dilediğinizi seçip, her modüle uygulayabilirsiniz. Alandan kazanmak istediğinizde köşe koltuğun bir tarafını kolsuz bırakabilirsiniz. Ya da ekstra kol alarak, ihtiyacınız olduğunda tekli modülü bir berjere dönüştürebilirsiniz.

MERLIN SOFA CONCEPT

Şehirli evlerde sadeleşen deko-senaryolarda sakinlik, konfor ve uyumun önemi yükseliyor. Merlin Sofa Concept tam olarak bu mizansenler için tasarlanmış bir koleksiyon. Hiçbir abartıya ve süslemeye ihtiyacı olmadan, yalın görünümünde gizli bir ışıltı taşıyor. İlk bakışta ve dokunuşta dikkat çeken; kusursuz rahatlık vadeden sırt ve oturum minderleri… Yumuşak hatlarını tamamlayan, ahşap retro ayaklar ve fonksiyonel sehpa modülü ise tasarımın ayrıcalıklı yönleri!

Nasıl İsterseniz

Modüler karakteri sayesinde, mekana ve ihtiyaçlarınıza göre şekil verebileceğiniz Merlin Sofa Concept, tekli, üçlü, köşe modülü ve dinlenme koltuğu gibi parçalardan oluşuyor. Parçaları bağımsız seçerek bir koltuk takımı yaratabilir ya da birbirine ekleyerek köşe koltuk oluşturabilirsiniz. Döşeme renginde de karar sizin! Sakin, pastel tonlardan oluşan karteladan dilediğinizi seçin. Ama bu koltuğun minimal ruhuyla flört eden keten dokulardan vazgeçmeyin.

Merlin’in en güzel yanı; yaşamla iç içe tasarımı! Sadece sizi değil, en sevdiğiniz bitkiyi, keyif kahvenizi ve kitaplarınızı da kucaklıyor.

Hem Sehpa Hem Dolap

Tasarımın karakteristik yönü, kol yerine kullanılan nefis kitaplığı ve hem ara modül hem de köşe olarak yerleştirilebilen sehpası. Bu sehpanın bir de sürprizi var. Kapaklı tasarım, kumanda, dergi, koltuk şalı gibi eşyalar için gizli depolama alanı.

İlgili YAZILAR

Düşüncelerini Bizimle Paylaş