Vivense Collection ile Modern Kurgu

by marketing

Kişiliğini güncelleyen modernizm kavramı; rahat kanepeler, sıcak tonlu yüzeyler ve konforlu alanlarıyla artık çok davetkar. Günün yorgunluğunu atabileceğin modern yaşam stilinin soğuk tavrı Vivense Collection ile yeniden kurgulanıyor. Konfor dozajı yüksek salonlar, floral sahnelerin içini açacak enerjisi ve yaratıcılığını sonuna kadar gösterebileceğin keyifli sofralar… Modern kurgunu birlikte yazmaya ne dersin?

Yaşam alanlarının as oyuncusu berjerler, keyifli, huzurlu, konforlu ve şık mekanlar yaratmak için ilk hamleni bekliyor. Vivense Collection imzalı berjerler her yaşam stiline uygun seçenekleriyle evinde fark yaratıyor.

Kapitone detaylı berjerler, modernize tavırlarıyla yaşam alanında stil sahibi görünüm yakalamak için özel parçalardan biri. Fiona berjer, salonun için mükemmel seçim olabilir.

Mobilyaların ana hatlarını meydana getiren ahşap iskeletler, yaşam alanlarının natürel tarafını ortaya çıkarırken lüksün tanımını yeniden yazıyor. Post modern ya da klasik tarzda bir yemek odası… İstediğin her tarza uygun yemek odası takımları Vivense Collection’da!

                   

Dekorasyon stilini modern bir kurguyla buluşturman için öneriler

Modernist yaşam alanını doğayla etkileşime sokmak evinin enerjisini yükseltecek. Gold detaylarıyla Vitale Agra vazo, yaşam alanındaki bitkilerine estetik bir dokunuş kazandırmak için en iyi stil parçalarından biri.

Berjerler, stil sahibi senaryolarda her ne kadar yardımcı oyuncu gibi görünse de; arka planda kalmayı hak etmeyecek kadar özgüvenli. Keyif köşelerinin başrol oyuncusu Queens berjer ve stil sahibi duruşuyla dikkat çeken Eliza Berjer, evinde yarattığın modern kurgunun favori parçalarından biri haline dönüşecek.

Fonksiyonel çözüm sunmanın ötesine geçen sehpalar ise, dekorasyon arenasında yan ürün kimliğini bir kenara bırakıp, as oyunculuğa terfi ediyor. Sade tasarım anlayışını gold detaylarıyla estetize eden Fi yan sehpa, gold dekorasyon ürünleriyle de stilini parlatıyor.

Bulunduğu ortamlarda estetik dozu yüksek bir atmosfer kurgulayan gold detaylar, dekoratif objelerin yanı sıra aydınlatmalarda da ön planda.

Cam objelerin gold alaşımlarla yaptığı naif birliktelik sade olduğu kadar sıradışı da. Işık geçiren yapısıyla yaşam alanına boyut kazandıran objeleri, salondan mutfağa her yerde kolaylıkla kullanabilirsin.

Vivense Collection, ürünlerindeki titiz detayları ve yenilikçi tasarım anlayışı ile evin için pek çok seçenek sunuyor. Eşsiz ve kendine özgü hikayesi olan her bir tasarım, modern kurgunu yaratmak için seni vivense.com ve Vivense showroomlarında bekliyor!

İlgili YAZILAR

Düşüncelerini Bizimle Paylaş