Vivense Collection ile Doğanın Dinginliği

by marketing

Emanuele Patton’un İskandinav minimalizminden Katja Ollendorf’un doğu ve batıyı sentezlediği geniş ürün yelpazesine ve Jonas Lyndby Jensen’in marangozluk tutkusuna, birbirinden farklı tasarım geleneklerine sahip Vivense tasarımcıları, hayalindeki evi kurgulamak için bir araya geliyor.

Farklı temalar altında toplanan Vivense Collection “Doğanın Dinginliği” temasıyla sana yaşam alanında doğallığa yer açman için ilham noktası oluşturuyor.

Vivense Collection tasarımcıları metropol şehrin hızını arkanda bırakıp, keyif kozana geri döndüğünde o an, sana neyin iyi geldiğini iyi biliyor ve yaşam alanlarını buna göre şekillendiriyor.

Sade ama sıradışı tasarımlarla dingin bir ortam kurgulayan Vivense tasarımcıları, organik malzemeler ve ham dokulardan yardım alıyor. Vivense Collection Doğanın Dinginliği teması “az çoktur” yaşam mottosunu benimseyen stil anlayışı ile mekanlar yaratırken; ahşap ve muadili malzemelerden ve doğanın sunduğu tonlardan ilham alıyor.

Doğallığa davet için giriş biletin Vivense Collection’da! Şimdi kendini rahat hissettiğin bir alan seç ve arkana yaslan. Aşağıda senin için seçtiğimiz “Doğanın Dinginliği” temasından önerilerle koleksiyonu keşfe çık.

Evinde doğanın dinginliğini hissetmen için öneriler

Ahşap iskeletlere zamansız bir görünüm kazandırmak istersen, tercihini bej renkli kumaşlardan yana kullanabilirsin. Ahşapın en yalın tasarımı için önerimiz ise modern ve klasiğin birleşimi Bono Orta Sehpa Seti. İç içe geçebilen yapısının yanı sıra, ahşap üst tablası ve metal iskeletinin sıra dışı uyumuyla endüstriyel tarza göz kırpıyor.

Yaşam alanında konstrastlık yakalamak istiyorsan, ahşabın sıcaklığından, antrasitin uyumlu tavrından ve beyazın gücünden yardım alabilirsin.

Ahşap gibi sıcak, demir gibi soğuk parçaların zıtlıktan beslenen uyumuyla da bütünlüğü sağlayabilirsin. Minimalist mekanlar yaratırken, seçimini kendini mekanla soyutlayan gümüşten yana kullan.

Metal konstrüksyonlu sandalyeler, bulundukları ortama endüstriyel bir hava katarken, aynı zamanda geniş mekan algısı da yaratıyor. Rattan, ahşap, hasır ya da işlem görmemiş odun objeler… Hepsinin dekorasyondaki yönü doğayı gösteriyor. Organik malzemelerle evinde doğallığa yer aç.

Tüm sofra elemanlarının tam takım olduğu günler artık geride kaldı. Oyuna sonradan dahil olan mermer, takım oyununu bozarak yemek masalarının vazgeçilmezi haline geliyor. Tek bir masa etrafında konumlanan, materyalleri farklı olsa da aynı stilin ürünü sandalyeler ise mekana özgünlük katmanı sağlıyor.

Vivense Collection’da, doğanın dinginliği temasıyla doğallık başrolde! Evin için daha fazla Vivense Collection ürününü keşfetmek istersen seni vivense.com ve Vivense showroomlarına bekliyoruz.

İlgili YAZILAR

Düşüncelerini Bizimle Paylaş