Senin Eşsiz Hikayen: Vivense Collection

by marketing

Tıpkı insanlar gibi eşsiz ve kendine özgü hikayesi olan her bir tasarım, Vivense Collection dünyasında benzersiz bir yolculuğa çıkıyor. Özenle seçilmiş koleksiyonlar yaratan Vivense, tasarımlarındaki güvenilir malzemeler ve titiz detaylarıyla yaşam alanlarınızda farklı bir bakış açısı sunuyor. Kültürel mirasa, doğaya ve insana saygıyı, ilkelerinin en başına yerleştiren koleksiyonda; doğal dokular, kontrast tonlar, fonksiyonel ve şık dokunuşlar ön plana çıkıyor. Modernize tavırlarıyla yaşam alanında stil sahibi görünüm yakalamak isteyenlerin öncelikli tercihlerinden kapitone detaylı koltuklar, post modern ve klasik stilde yemek odası takımları, estetik dozu yüksek gold detaylı dekoratif objeler ve aydınlatmalar koleksiyonun favori parçalarından.

Vivense Collection doğal tonların hakimiyetinde, konfora davet eden huzurlu bir alan sağlıyor. Metropol şehrin hızını arkanızda bırakıp, keyif kozanıza geri döndüğünüz o an, size neyin iyi geldiğini iyi biliyor ve yaşam alanlarınızı buna göre şekillendiriyor. Sade ama sıradışı tasarımlarla dingin bir ortam kurgulayıp, organik malzemeler ve ham dokulardan yardım alıyor.

Vivense Collection’da modern yaşam stilinin soğuk tavrı da yeniden kurgulanıyor. Kişiliğini güncelleyen modernizm kavramı rahat kanepeler, sıcak tonlu yüzeyleri ve konforlu yapılarıyla davetkar bir ruh taşıyor. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz konfor dozajı yüksek salonlar ve mobilyaların ana hatlarını meydana getiren ahşap iskeletler, yaşam alanlarınızın natürel tarafını ortaya çıkarırken lüksün tanımını yeniden yazıyor.

Renklerin tedavi edici özelliklerini yansıtan bu koleksiyonda, hareketi simgeleyen turuncudan, huzurun sembolü yeşile, neşe veren pembeden özgürlük timsali maviye pek çok renk bulunuyor. Hayalinizdeki evi yaratırken, geniş renk paletiyle size ilham verecek kumaş koleksiyonlarını Vivense Collection’da bulabilirsiniz.

Geleceğinizi güzelleştirecek evler yaratan Vivense Collection, ilham veren koleksiyonları ve yenilikçi tasarımlarıyla yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olma peşinde. Biz, bu yolculukta size eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz! Kendi eşsiz hikayenizi yaratmak için sizi Vivense showroom’larına ve vivense.com’a bekliyoruz.

İlgili YAZILAR

Düşüncelerini Bizimle Paylaş