Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti

by marketing

Dekorasyonunu yenilemek ya da yeni bir yaşam alanı mı tasarlamak istiyorsun? O zaman Vivense Touch iç mimarlık hizmetiyle hayalindeki eve çok yaklaştın! Sezonun ev ve dekorasyon trendlerini keşfederken, evini baştan sona yenileyebileceğin bu eşsiz deneyim yolculuğunda sana Vivense’nin uzman iç mimar ekibi eşlik ediyor olacak. Mini, Midi ve Full olmak üzere üç farklı iç mimarlık hizmet paketleri, her yönüyle heyecanlı ve ilham verici bir deneyim sunuyor.

Vivense Touch sistemi nasıl işliyor?

İhtiyacına en uygun iç mimarlık paketini seçiyor ve hayalini kurduğun eve ilk adımını atıyorsun.

Sonrasında sana en yakın Vivense showroomunu seçip, gün ve saat belirliyorsun.

Daha sonra uzman iç mimar ekibimizin danışmanlığında, Vivense koleksiyonlarına dokunarak ve test ederek keşfediyorsun. Stilini ve hayalini kurduğun evi iç mimar ekibimize anlatarak, gerisini bize bırakıyorsun.

Peki paket içeriklerinde seni neler bekliyor?

MİNİ: Moodboard ve Ürün Seçimi

Mini pakette uzman iç mimar ekibimiz senin için moodboard ve ürün seçimi yapıyor. Tarzına en uygun modeller seçilerek, ürünlerin yaratacağı atmosferi görmen için dijital ortamda sana özel sunum dosyası hazırlanıyor. Bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabiliyorsun.

MİDİ: Sketch ve Oda Planlaması
Midi pakette uzman iç mimar ekibimiz senin için, yenilemek istediğin mekanının ölçülerini baz alarak, evine özel eskiz çizimler ve dekorasyonun planlamasını yapıyor.

FULL: 3D Modelleme
Bu pakette ise uzman iç mimar ekibimiz senin için, Vivense Collection ürün seçimlerinin evine yerleştirilmiş halini dijital ortamda özel olarak 3D çiziyor. Böylelikle aklında daha iyi canlandırabileceğin yaşam alanını üç boyutlu olarak görebiliyorsun.

İstediğin paketi dene, evin için en iyi seçenekleri Vivense Touch farkıyla yakala! Seni şehrindeki en yakın Vivense Touch showroomuna bekliyoruz.

İlgili YAZILAR

Düşüncelerini Bizimle Paylaş